Як вимкнути оновлення теми WordPress

Всім привіт! У цьому записі хочу поділитися з вами крутим лайфхаком для ваших та клієнтських сайтів на WP, який забере у вас максимум 1 хв. часу…

Після встановлення WordPress на хостинг ми насамперед вибираємо та встановлюємо тему. Звичайно ж, ідеальної теми не існує і починається допилювання напилком (заміна шрифтів, кольорів, блоків тощо). Зрештою, від встановленої теми нічого не залишається, крім базових функцій і ще якихось дрібниць, через які вона була обрана.

Увага: що буде з темою, якщо її оновити? Правильно! Всі файли будуть перезаписані, і вся ваша робота над темою піде коту під хвіст.

Колись давно, за відсутністю досвіду я зробив клієнту сайт і не відключив оновлення теми, так ось, через якийсь час з’явилося повідомлення в адмінці, що потрібно оновити тему та клієнт оновив). Це було як у казці про Попелюшку та опівночі.

Так от, щоб у вас не було таких ситуацій, я пропоную вимкнути оновлення теми раз і назавжди. Зробити це дуже просто:

  1. Відкрийте Адмін-панель сайту, виберіть меню «Зовнішній вигляд», потім «Редактор тем».
  2. Зі старту у вас відкрився файл «style.css», зазвичай в ньому знаходиться інформація версії теми. Якщо у вашому файлі немає цієї інформації, перегляньте інші файли .css
  3. Знайдіть рядок, де є “Version: 1.х” (У вас може бути будь-яка версія, наприклад 5.6.2, але “Version” повинна бути).
  4. Додайте будь-яку цифру, наприклад, щоб у вас вийшло “Version 91.2” та збережіть зміни:

Як відключити оновлення теми WordPress

Тепер, щоб перевірити, чи все у вас вийшло, відкрийте теми WordPress і подивіться яка версія вашої активної теми. Якщо вона відповідає вашим змінам, то все вийшло і оновлення більше не приходитимуть.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.