Хостинг сайтів в Україні – чому NIC.UA

Напевно, на кожному подібному ресурсі, який так чи інакше пов’язаний із розробкою сайтів, є запис, в якому рекомендують хостинг для сайтів. Хтось справді рекомендує хорошого провайдера, а хтось робить це заради партнерської винагороди. Ось і я вирішив поділитись з вами, перевіреним роками хостингом, який ніколи не підводить.

У цьому записі я намагатимусь максимально докладно розписати, чому я рекомендую нік.ua, тим самим покажу, що справа не в реф. посиланнях.

Також хочу додати, що всі мої та клієнтські сайти я розміщую тільки тут, більше того, всі наступні уроки у блозі також будуть пов’язані з цим провайдером.

Переваги nic.ua

Думаю, що варто почати з того, що нік.ua це офіційно зареєстрований провайдер в Україні, який тримає власні сервери, а не займається реселлінгом.

Довіра. Однозначно буде плюсом, якщо Ви дізнаєтесь, хто довіряє свої сайти цьому хостеру! Насправді список нескінченний, але я думаю, що кілька прикладів буде достатньо: Кока-Кола, Пісні, Водафон, Інтеркас, Великі ЗМІ та ТБ канали і ще багато кого. Це вселяє довіру, чи не так!?

Безпека. Довіривши свій сайт нік.ua Ви можете не перейматися безпекою сайту! Підтримка DNS по всьому світу, захист від DoS, безкоштовні SSL сертифікати та грамотна тех. підтримка.

Також хочу додати, що сервера і IP цього провайдера «Білі», тобто. вони не знаходяться у БАНе у пошукових систем та поштових сервісів, а це дуже важливо для просування. Невеликий приклад: у мене є сайт, який розташований на «Зомро», тож коли я роблю email розсилку, всі листи потрапляють у спам, а в повідомленні висить «Будьте обережні з цим листом». Напевно, не варто пояснювати, як це може вплинути на ваш ресурс.

Знижки та накопичувальна система. NIC постійно робить якісь знижки та зробив накопичувальну систему. Ви самі вирішуєте, коли і на що витратити ваші нагромадження. Також, якщо Ви хочете отримувати знижку 10% на кожну послугу, можете зареєструватися за моїм посиланням.

Проте вважаю, перший і другий пункт можуть замінити величезний перелік переваг, т.к. великі компанії не будуть розміщувати свої ресурси будь-де.

Все в одному місці

Вище я розповідав про хостинг, але НІК надає не лише послуги хостингу, а також реєстрацію доменів, SSL сертифікати, реєстрацію торгових марок, юридичний захист вашого контенту та багато іншого.

Погодьте, маючи, наприклад, лише один сайт послуг – дуже незручно, коли домен в одному місці, хостинг в іншому, а сертифікат у третьому. До речі, нещодавно до мене саме з такою проблемою звернулася людина, і я все переніс для неї в одне місце (нік.ua).

Я однозначно рекомендую спробувати це хостинг, тим більше, що в НІК є тестовий період на 10 днів безкоштовного використання.

Увага! Активація тестового періоду відбувається лише після прив’язування банківської картки. Ні, з вас жодних грошей ніхто списувати не буде, хіба що якщо Ви увімкнете автоматичне продовження.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.